Apar sojová svíčka - Go Girl

Neohodnoceno

Apar sójová svíčka vůně parfému Go Girl ve stylovém modrém obalu je směsí vůní jako mandle, káva, bergamot a citron a dále tuberóza, jasmín sambac, pomerančový květ, kosatec nebo bulharská růže. Jedinečné vonné tóny nadchnou každého milovníka tohoto parfému. Vonná sójová svíčka od Apar je balena do exkluzivního dárkového balení, které potěší každou obdarovanou osobu, případně si můžete udělat radost sami sobě. 

249 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 8205
Apar sojová svíčka - Go Girl
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Sójová svíčka dřevěným knotem ekologická alternativa ke klasickým svíčkám. Je vyrobena z čistého sójového vosku a je ručně litá za použití těch nejlepších a nejudržitelnějších ingrediencí. Jsou maximálně voňavé, aniž by byla ohrožena integrita sójového vosku, dokáží okamžitě změnit atmosféru ve vašem pokoji či kanceláři. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Ravina & Apar
Hmotnost: 0.2 kg