Apar sojová svíčka - No.5

Neohodnoceno

Květinová, pudrová, jemná vonná svíčka s vůní parfému Chanel No5 je skvělý způsob, jak vnést do interiéru svěžest, luxus a úžasnou atmosféru. Na začátku zaujme různými tóny - květy ylang-ylang a neroli, ovocem bergamotu a citronu a zajímavými aldehydy. Srdce vůně je mnohem klasičtější a tlumenější. V popředí vystupuje jasmín, za ním jemná růže se sladkou konvalinkou. Celá řada tónů byla umístěna na důmyslně vybraném základu, komplexním, ale harmonickém, kombinující sladkost vanilky s hřejivým pačuli v doprovodu pižma, exotického santalového dřeva a ambry.

 
249 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 8211
Apar sojová svíčka - No.5
Neohodnoceno
Apar sojová svíčka - No.5
Novinka

Detailní popis produktu

  • Svrchní tóny:  aldehydy, bergamot, citron, neroli, ylang-ylang
  • Srdce:  jasmín, konvalinka, růže
  • Základ:  ambra, cibetka, santalové dřevo, pačuli, pižmo, vanilka, vetiver

Objevte luxusní svět vůní s Ravina svíčkami! Svíčky jsou vyrobeny z ekologického sojového vosku, obohaceného o exkluzivní kompozice vonných tónů inspirovaných parfémy špičkových značek.

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Apar svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Ravina & Apar
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm
Barva: Zlatá