JAK POSKYTNOUT INTERIÉRU AUTA NEBO DOMÁCNOSTI KRÁSNOU VŮNI?

Naše vnímání je ovlivněno všemi smysly, takže když vstoupíme do místnosti, okamžitě reagujeme jak na její vzhled, tak na vůni.

Často se stává, že udržování pořádku a čistoty nestačí na to, aby interiér příjemně voněl, zaručoval pohodu a působil pozitivním dojmem. Jak tedy odstranit nepříjemný zápach z domova a nahradit jej něčím, co připomíná čerstvé květiny nebo ovoce?

Jak odstranit nepříjemný zápach z bytu? Zápach v bytě je problém, který může odradit jak od toho, že jste doma, tak ještě více od pozvání hostů. Kromě toho, že se zbavíme všech svých zdrojů a řádného větrání místností, je stejně důležité  starat se o jejich atraktivní vůni pomocí parfémů věnovaných interiéru. Vůně v bytě by neměla být moc intenzivní, aby nezpůsobovala bolesti hlavy. Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni?

FOEN – POKOJOVÉ PARFÉMY

Odstranění nepříjemného zápachu z domu a dodání nové atraktivní vůně lze snadno kombinovat
díky sprejovému parfému FOEN pro interiéry, jehož složení dokonale odpovídá typu interiéru a příležitosti.
Přípravek můžete nanést na různé povrchy v automobilu, bytu, sociálním zařízení nebo kanceláři.
Zkrátka, tam, kde si přejete cítit příjemně. Vybrat si můžete přímo na našem e-shopu z 19 dokonalých vůní  Abychom Vám usnadnili výběr, u každého výrobku naleznete podobnou charakteristiku a složení vůně.

Příjemně se chceme cítit nejen v prostředí domova, ale i mimo něj.

Interiérové parfémy můžete využít i ve Vašem autě. Že není nové a nejlepší léta má za sebou? Obnovte vůní ve vašem autě, jakoby jste si jej zrovna pořídili. Vůně Nová kůže Vám s tím zajisté pomůže.