Dárkové balení - MALS Himalájská sůl 400g - Pro paní učitelku

Neohodnoceno

Himalájskou krystalickou sůl můžete přidat a rozpustit do horké koupele. Pro ještě lepší účinky ji můžete smíchat s éterickými oleji.

Na zdraví člověka má údajně zázračné účinky. Reguluje například krevní tlak, zlepšuje spánek, oddaluje stárnutí, podporuje zdraví cév, kostí a respiračního systému a působí blahodárně na pleť.

Lékaři a alternativní terapeuti považují Himalájskou Sůl za nejčistější dostupnou sůl na planetě. Poskytuje mnoho zdravotních výhod.

70 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 2113
Dárkové balení - MALS Himalájská sůl 400g - Pro paní učitelku
Neohodnoceno
Dárkové balení - MALS Himalájská sůl 400g - Pro paní učitelkuPurple White Monochromatic Save the Date Invitation.pdf (4)
Novinka

Detailní popis produktu

Himalájská sůl, když je ponechána syrová a v přirozeném stavu, je bohatá na živiny a minerály. Ideální pro solné lampy, ionizaci a mnoho dalších použití. Doporučeno pouze pro vnější použití.

Himalájská Sůl je čistá a přírodní. Krystalická sůl vznikla vyschnutím pra-moře před více než 220 miliony let. Dnes je uložena v hloubce cca 400-600 metrů, chráněna před jakýmkoli znečištěním životního prostředí. Je proto bez nečistot a bohatá na minerální látky. Obsahuje asi 84 látek, od hořčíku, vápníku, přes fosfor, jod, selén nebo měď.

Pro dokonalý koupelový zážitek doporučujeme doplnit vaši oblíbenou koupel s naší dekorační keramickou mini vanou. Nechte se unést relaxací a krásným designem.

Kategorie: Dárkové sady a poukazy
Hmotnost: 0.4 kg