Hop Hare Magická květinová svíčka s krystaly - Slunce

Neohodnoceno

Vyhřívejte se v teple  s touto zářivou křišťálovou kouzelnou svíčkou - Slunce. Povzbuzující vůně citrusů naplní vzduch, zvedne vaši náladu a vytvoří slunečnou atmosféru. 

VŮNĚ: Citronová zimolez
Hlava: citron, mandarinka, pomeranč 
Srdce: zimolez, gardénie 
Základ: zelený čaj, bílé pižmo 

standardní cena: 370 Kč –19 % 299 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 8219
Hop Hare Magická květinová svíčka s krystaly - Slunce
Neohodnoceno
Hop Hare Magická květinová svíčka s krystaly - Slunce
Akce Novinka
370 Kč –19 %

Detailní popis produktu

Vyhřívejte se v teple  s touto zářivou křišťálovou kouzelnou svíčkou - Slunce. Povzbuzující vůně citrusů naplní vzduch, zvedne vaši náladu a vytvoří slunečnou atmosféru. Tato svíčka, doplněná veselými drahými kameny citrínem a sodalitem, vyzařuje pozitivitu.

Citrín, známý jako „kámen úspěchu“, se snoubí s harmonizující energií sodalitu a vytváří prostor naplněný optimismem a radostí. Osvětlete své okolí pomocí Slunce a naplňte svůj prostor výbuchem energizující blaženosti. Zvedněte svou náladu, podpořte pozitivitu a vytvořte veselou atmosféru. Každá křišťálová kouzelná svíčka Hop Hare, uzavřená v tmavě zelené skleněné nádobě s rustikálním dřevěným knotem, je jedinečným mistrovským dílem. Odhalte kouzlo uvnitř, když objevíte drahokam doprovázený posypem menších drahokamových úlomků, čímž vytvoříte oslnivou přehlídku přírodních zázraků. 

Esenci těchto svíček ještě umocňují jemné suché květy. 
Doba hoření: 22 hodin

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.33 kg
Doba hoření: 22 hodin
Materiály / Složení: Sojový vosk, vůně, sklo, drahokamy
Rozměry: 8.8x8.8x5 (cm)
Váha: 0.33Kg