Lapač Snů - Tyrkysový/Ružový/Fialový

Neohodnoceno

Lapače snů jsou k dostání ve třech krásných barvách: fialová, růžová a tyrkysová. Každý má průměr 6,5 cm a celkovou délku 22 cm. Tyto unikátní lapače snů jsou původem z Indonésie.

Varianta:
35 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks) Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 1716/FIA 1716/RUZ 1716/TYR Zvolte variantu
Lapač Snů - Tyrkysový/Ružový/Fialový
Neohodnoceno
Lapač Snů - Tyrkysový/Ružový/Fialový
Novinka

Detailní popis produktu

Lapače snů mají za úkol chytit nepříznivé sny a nečistoty v jejich pavučinách a dovolit jen ty dobré sny proniknout a klesnout k nositeli. Jsou často považovány za ochranný amulet.

Lapače snů jsou tradiční indonéské amulety, které mají původ v kulturách původních obyvatel Severní Ameriky, zejména u indiánských kmenů. Tyto dekorativní objekty jsou často tvořeny kruhovým rámem z proutí nebo dřeva, který je pokryt pavučinovým vzorem. V centru bývá umístěn kámen či perla.

 

Podle legendy lapače snů pohlcují negativní sny a myšlenky, které jsou zachyceny v pavučině, zatímco pozitivní sny a energie prochází středem rámu a klesají k nositeli. Na konci rámu často visí péřový prvek, symbolizující lehkost a průchodnost.

Lapače snů jsou často používány jako dekorativní předměty, ale také jako ochranné amulety. Mnoho lidí věří, že mohou pomoci udržet pozitivní energii a zlepšit kvalitu spánku. Jsou oblíbené pro svůj tradiční vzhled a barevné provedení, které může přispět k estetickému dojmu v interiéru.

Výroba lapačů snů často zahrnuje ruční práci místních řemeslníků, kteří vytvářejí každý kus s péčí a pozorností k detailům. To přidává jedinečný charakter každého lapače snů.