MALS Bomba do koupele Prasátko - Vanilkový Koláček, 70g

Neohodnoceno

Rozkošné prasátko ve vanilkovém koláčovém kabátku přinese do vaší koupele nejen radost, ale i uklidňující vůni vanilkového koláče. Každé ponoření se stane malým sladkým dobrodružstvím pro vaše dítě.

Poskytují více pěny než naše klasické koupelové bomby - je jasné, že více bublinek = více zábavy! 

Jakmile se koupelová bomba rozpustí v teplé vodě, děti přivítá fascinující přehlídka zářivých odstínů, která naplní vanu hravou a přívětivou atmosférou. 

95 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1155
MALS Bomba do koupele Prasátko - Vanilkový Koláček, 70g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vítejte ve světě Mals dětských bomb do koupele - kde se z každé koupele stává pohádkové dobrodružství pro vaše děti! Proč milují naše bomby do koupele? Protože jsou jako žádné jiné!

Naše bombičky jsou tvořeny ručně s láskou a péčí, každá ve zvláštním tvaru, který rozzáří oči vašich malých dobrodruhů. Hroch, jednorožec, koťátko, dinosaurus, obláček, opička, prasátko, rty, dýně, diamant nebo dokonce donut - vyberte si podle jejich fantazie!

Kromě toho, že jsou tyto bomby vizuálně kouzelné, vytvářejí také bohatou a hebkou pěnu, která z koupelového času dělá skutečné radovánky. Vaše děti budou zamilované do hraní s nimi ve vodě, a zároveň si užijí nádherné vůně jako třeba manga, maliny, nebo dokonce sladkého donutu.

A co je důležité, naše bombičky jsou etické - nejsou testovány na zvířatech, takže si můžete být jisti, že přinášíme radost bez krutosti. Mals dětské bomby do koupele jsou nejen zábavným prvkem, ale také etickým rozhodnutím pro váš rodinný koupelový rituál.

Nenechte si ujít tuto příležitost přivést do koupele neopakovatelnou magii. Přijměte Mals dětské bomby do koupele a udělejte z každého večera pohádkový zážitek. ✨

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.07 kg
Materiály / Ingredience: Hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, Zea Mays (kukuřičný) škrob, voda, laurylsulfoacetát sodný, parfém, CI 18050, CI 19140, CI 16255, Benzylbenzoát