MALS tablety do sprchy - Parní sprcha - 80g

1 hodnocení

Jako bomba do koupele, ale do sprchy. Ať už hledáte rychlé ranní povzbuzení nebo relaxační sprchu po dlouhém dni, napařovače jsou dokonalým doplňkem vaší produktové řady. Vůně vám pomůže probudit vaše smysly a zanechá vás svěží a připravení pustit se do dalšího dne.

 

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 110 Kč –31 % 75 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 483
MALS tablety do sprchy - Parní sprcha - 80g
1 hodnocení
MALS Napařovač do sprchy (5)
Akce Tip
110 Kč –31 %

Detailní popis produktu

Užijte si svou relaxační sprchovou rutinu a nechte se unést vůní a osvěžujícím prostředím. Napařovače obsahují naše nejlepší esenciální oleje smíchané s bylinkami, okvětními lístky růží, košer solí.
Zde najdete jednoduchý návod, jak si užít luxusní zážitek i když nemáte vanu:

1. Připravte se: Před použitím si připravte vhodný prostor ve sprše, například na poličce nebo ve sprchovém koutě, kde bude napařovač umístěn a bude snadno přístupné vodě.
2. Zapněte sprchu: Zapněte sprchu a nastavte teplotu a proud vody dle svých preferencí.
3. Umístěte napařovač: Umístěte na místo, které zůstane v kontaktu s vodou a parou ve sprše.
4. Aktivujte napařovač: Jakmile voda začne proudit, napařovač se začne rozpouštět a uvolňovat vůni nebo příjemné látky do vzduchu a vody ve sprše. Pocítíte osvěžující a aromatický efekt.
5. Relaxujte a vychutnávejte: Užijte si sprchový rituál s vůní z napařovačů. Dýchejte hluboce a ponořte se do příjemné atmosféry. Můžete si vychutnat další benefity, jako je uvolnění napětí nebo zlepšení nálady.

Poznámka: Hmotnost produktu se může lišit od 70 g do 80 g.

Kategorie: Tablety do sprchy
Hmotnost: 0.08 kg
Materiály / Ingredience: Hydrogenuhličitan sodný , kyselina citronová , škrob zea Mays , voda , okvětní lístky růží , pogostemonový olej , olej z Cananga Odorata , jasminum grandiflorum , kořen maranta arundinacea , benzylbenzoát , benzylsalicylát
Esenciální oleje: Pačuli, jasmín, ylang ylang + okvětní lístky růže
CPNP: 3946435
Položka byla vyprodána…