MALS Bomba do koupele Rty - Malina & Granátové Jablko 60g

Neohodnoceno

Oživte koupelový čas s naší dětskou bombou ve tvaru rtů! S vůní sladké maliny a osvěžujícího granátového jablka. Mals bomba do koupele - pro radostné a voňavé koupelové zážitky vašich dětí!

85 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1884
MALS Bomba do koupele Rty - Malina & Granátové Jablko 60g
Neohodnoceno
Bomba do koupele Rty - Malina & Granátové Jablko 60g
Novinka

Detailní popis produktu

Vítejte ve světě Mals dětských bomb do koupele - kde se z každé koupele stává pohádkové dobrodružství pro vaše děti! Proč milují naše bomby do koupele? Protože jsou jako žádné jiné!

Naše bombičky jsou tvořeny ručně s láskou a péčí, každá ve zvláštním tvaru, který rozzáří oči vašich malých dobrodruhů. Hroch, jednorožec, koťátko, dinosaurus, obláček, opička, prasátko, rty, dýně, diamant nebo dokonce donut - vyberte si podle jejich fantazie!

Kromě toho, že jsou tyto bomby vizuálně kouzelné, vytvářejí také bohatou a hebkou pěnu, která z koupelového času dělá skutečné radovánky. Vaše děti budou zamilované do hraní s nimi ve vodě, a zároveň si užijí nádherné vůně jako třeba manga, maliny, nebo dokonce sladkého donutu.

A co je důležité, naše bombičky jsou etické - nejsou testovány na zvířatech, takže si můžete být jisti, že přinášíme radost bez krutosti. Mals dětské bomby do koupele jsou nejen zábavným prvkem, ale také etickým rozhodnutím pro váš rodinný koupelový rituál.

Nenechte si ujít tuto příležitost přivést do koupele neopakovatelnou magii. Přijměte Mals dětské bomby do koupele a udělejte z každého večera pohádkový zážitek. ✨

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.6 kg
Materiály / Složení: Bikarbonát sodný, kyselina citronová, Zea Mays (kukuřičný) škrob, Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Parfém, CI 18050, CI 19140, CI 45430, Benzyl Alcohol
CPNP: 4242865