PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

MALS Sůl do koupele - Detox 500g

Neohodnoceno

Představujeme vám naši výjimečnou sůl do koupele s detoxikačními účinky! Tato speciální sůl do koupele je navržena tak, aby pomohla odstranit škodlivé látky a toxiny z vašeho těla. Je bohatá na přírodní složky, které podporují proces detoxikace a revitalizace. 

200 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 550
MALS Sůl do koupele - Detox 500g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Při koupeli s touto solí se póry vaší pokožky otevírají, což umožňuje vylučování toxických látek a usazenin. Solné minerály a esenciální oleje, které se uvolňují, napomáhají detoxikaci těla a zanechávají vás svěží, očištění a obnovení.

Sůl do koupele s detoxikačními účinky také pomáhá uvolnit napětí a stres, což přispívá k celkovému pocitu pohody a relaxace. Můžete si užít harmonickou atmosféru a chvíli pro sebe, zatímco se lázeň s touto solí stará o vaše tělo.

Objednejte si naši sůl do koupele s detoxikačními účinky a dopřejte si výjimečnou koupel, která vás zbaví škodlivých látek a přinese vám pocit svěžesti a revitalizace.

Pro dokonalý koupelový zážitek doporučujeme doplnit vaši oblíbenou koupel s naší dekorační keramickou mini vanou. Nechte se unést relaxací a krásným designem.

Kategorie: Soli do koupele
Hmotnost: 0.2 kg
Materiály / Ingredience: Chlorid sodný , Cananga Odorata , Citrus Limonum , Citrus Sinensis , *Limonen , *Linalool , *Benzyl Benzoate , *Benzyl Salicylat , * Farnesol , *Citral , *Geraniol , *Benzyl Alcohol , *Eugenol 2505 , *CI16185. vyskytující se v esenciálních olejích