MALS Šumivá Bomba - Borůvka 180g 🫐

1 hodnocení

Užijte si koupel plnou luxusu s našimi ručně vyráběnými bombami do koupele Mals. Tyto 180 g borůvkové bomby nejenom provoní vaši koupel nádhernou vůní borůvek, ale také poskytnou chvíle relaxace a klidu. Ideální jako originální dárek pro vaše blízké.

standardní cena: 99 Kč –30 % 69 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1128
MALS Šumivá Bomba - Borůvka 180g 🫐
1 hodnocení
Šumivá Bomba - Borůvka 180g
Akce Tip
99 Kč –30 %

Detailní popis produktu

Ponořte se do světa klidu a bohatství s našimi exkluzivními ručně vyráběnými bombami do koupele Mals. Každá bomba o hmotnosti 180 g je pečlivě naplněna podmanivou vůní čerstvých borůvek, přinášející do vaší koupelny nádech luxusu. Tyto bomby nejsou pouze potěšením pro vaše smysly, ale také představují promyšlený dárek pro vaše blízké.

Přijměte kouzlo těchto ručně vyrobených nezbytností ke koupání, navržených s láskou tak, aby hýčkaly a omlazovaly vaše smysly. Každá bomba do koupele se stará o transformaci obyčejné koupele na blaženou oázu klidu a relaxace. Užijte si jedinečný zážitek a dopřejte svému tělu a mysli zaslouženou péči s našimi Mals bombami do koupele.

Kategorie: Oáza
Hmotnost: 180 kg
Materiály / Ingredience: Materiály / Složeni Bikarbonát sodný, Kyselina citronová, Voda, Chlorid sodný, Butyrospermum Parkii Butter, Parfém, CI 42090