MALS Svícen z himalájské soli

Neohodnoceno

Náš svícen z himalájské soli má mnoho  pozitivních účinků. Pomáhá zlepšovat koncentraci, snižovat poruchy nespavosti a má příznivý vliv na hyperaktivní děti. Taktéž může tišit příznaky astmatu a alergií, zatímco dodává pocit čerstvosti a přispívá k zvyšování obranyschopnosti organismu.

 

165 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1836
MALS Svícen z himalájské soli
Neohodnoceno
MALS Svícen z himalájské soli
Novinka

Detailní popis produktu

Esteticky, naše solné lampy nejsou pouze prospěšné, ale také krásné a přispívají k harmonii domácnosti. Každý kus je jedinečný, přičemž se může mírně lišit v tvarech.

Jedná se o efektivní způsob, jak eliminovat pozitivní ionty vytvořené elektrickými zařízeními, které mohou ovlivňovat kvalitu ovzduší. Tato zařízení často přispívají k elektrickému smogu, což může negativně ovlivnit naše zdraví.

Solné lampy, jako je ta naše, působí jako vyvážení k těmto škodlivým vlivům tím, že do vzduchu emitují záporně nabité ionty. Tato vlastnost může pomoci předcházet fyzickým a duševním potížím spojeným s elektrickým smogem.

Jejich přibližná hmotnost je 500-600g.

Při používání svícnu s hořící svíčkou je nezbytné udržovat dohled a mít na mysli bezpečnostní opatření, zejména v přítomnosti dětí a zvířat.

 

 

Kategorie: Svícny a aromalampy
Hmotnost: 600 kg
Hmotnost: 500g - 600g
Materiál: Himalájská sůl
Rozměr: 10x10x10 (cm)