PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

MALS Tuhé mýdlo - Havajské mango

Neohodnoceno

Přineste do svého rituálu péče o pokožku svěžest a exotický nádech s naším tuhým krájeným zeleným mýdlem s vůní manga. Vůně sladkého manga vám přinese do koupelny exotický nádech a osvěžení. 

Mango obsahuje vitamíny a antioxidanty, které mohou přispět k hydrataci a ochraně pokožky. Tyto složky mohou napomoci zlepšení vzhledu pleti a boji proti volným radikálům.

65 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 963
MALS Tuhé mýdlo - Havajské mango
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

♻️ Využívání tuhých mýdel má několik klíčových výhod. První z nich spočívá v jejich přírodním složení a udržitelnosti. Tuhá mýdla často obsahují méně chemických látek a konzervačních látek, což je prospěšné pro vaši pokožku i životní prostředí. Navíc minimalistické balení snižuje množství plastového odpadu.

 Další výhodou je efektivní čistící síla tuhých mýdel. Jejich koncentrovaná forma umožňuje snadno odstranit nečistoty a mastnotu, což je zejména pro problematickou pleť. Tato vlastnost také znamená, že budete potřebovat menší množství produktu, což přispívá k jeho dlouhodobějšímu používání.

 ✈️ Důležitým aspektem tuhých mýdel je také cestování. Jejich pevná forma je ideální pro letadla, kde omezení na kapaliny může být problémem.  Celkově lze říci, že tuhá mýdla  spojují výhody pro zdraví, životní prostředí a praktičnost, čímž se stávají skvělou volbou.

Výhody tuhých mýdel naleznete zde.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech 

Kategorie: Šampony a mýdla
Materiály / Ingredience: Voda, glycerin, sorbitol, stearát sodný, laurát sodný, propylenglykol, oleát sodný, myristát sodný, chlorid sodný, parfém, kokosový nucifera (kokosový) olej, glyceryl laurát, kokamidopropylbetain, citrát sodný, kyselina citronová, tetrasodný 7CI, tetrasodný 78, 78-disukcinát , CI 42090, CI 19140, tetrasodný etidronát, linalool, limonen