PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

MALS Tuhé mýdlo - Plátek pomeranče

Neohodnoceno
65 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 957
MALS Tuhé mýdlo - Plátek pomeranče
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

♻️ Využívání tuhých mýdel má několik klíčových výhod. První z nich spočívá v jejich přírodním složení a udržitelnosti. Tuhá mýdla často obsahují méně chemických látek a konzervačních látek, což je prospěšné pro vaši pokožku i životní prostředí. Navíc minimalistické balení snižuje množství plastového odpadu.

 Další výhodou je efektivní čistící síla tuhých mýdel. Jejich koncentrovaná forma umožňuje snadno odstranit nečistoty a mastnotu, což je zejména pro problematickou pleť. Tato vlastnost také znamená, že budete potřebovat menší množství produktu, což přispívá k jeho dlouhodobějšímu používání.

 ✈️ Důležitým aspektem tuhých mýdel je také cestování. Jejich pevná forma je ideální pro letadla, kde omezení na kapaliny může být problémem.  Celkově lze říci, že tuhá mýdla  spojují výhody pro zdraví, životní prostředí a praktičnost, čímž se stávají skvělou volbou.

Výhody tuhých mýdel naleznete zde.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech 

Kategorie: Šampony a mýdla
Materiály / Ingredience: Voda, Glycerin, Sorbitol, Stearát sodný, Laurát sodný, Propylenglykol, Oleát sodný, Myristát sodný, Chlorid sodný, Citrus Sinensis, Parfém, Cocos Nucifera (kokosový) olej, Glyceryl Laurate, Cocamidopropylbetain, Sodium citrát, citronan sodný , CI 77891, Tetrasodium Etidronate, CI 19140, Limonene, Cinnamal, Citral, Linalool, Eugenol