PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

MALS Tuhé mýdlo - Sladký fenykl a jojoba

Neohodnoceno

Zaujměte smysly s naším tuhým mýdlem s vůní sladkého fenyklu a jojoby. Toto mýdlo kombinuje sladkou a osvěžující vůni fenyklu s hydratačními vlastnostmi jojobového oleje pro jedinečný zážitek.

 

65 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 954
MALS Tuhé mýdlo - Sladký fenykl a jojoba
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

♻️ Využívání tuhých mýdel má několik klíčových výhod. První z nich spočívá v jejich přírodním složení a udržitelnosti. Tuhá mýdla často obsahují méně chemických látek a konzervačních látek, což je prospěšné pro vaši pokožku i životní prostředí. Navíc minimalistické balení snižuje množství plastového odpadu.

 Další výhodou je efektivní čistící síla tuhých mýdel. Jejich koncentrovaná forma umožňuje snadno odstranit nečistoty a mastnotu, což je zejména pro problematickou pleť. Tato vlastnost také znamená, že budete potřebovat menší množství produktu, což přispívá k jeho dlouhodobějšímu používání.

 ✈️ Důležitým aspektem tuhých mýdel je také cestování. Jejich pevná forma je ideální pro letadla, kde omezení na kapaliny může být problémem.  Celkově lze říci, že tuhá mýdla  spojují výhody pro zdraví, životní prostředí a praktičnost, čímž se stávají skvělou volbou.

Výhody tuhých mýdel naleznete zde.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech