Mamma mia lanolínová mast na bradavky 15g

Neohodnoceno

Lanolínová mast pro ošetření bradavek v době těhotenství a kojení. Vysoce účinný 100% lanolín. Účinně vyživuje a hydratuje pokožku bradavek, snižuje podráždění během kojení. Bez konzervantů, parfemace a barviv.

129 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 2071
Mamma mia lanolínová mast na bradavky 15g
Neohodnoceno
Mamma mia lanolínová mast na bradavky 15g
Novinka

Detailní popis produktu

Lanolínová mast pro ošetření bradavek v době těhotenství a kojení s vysoce účinným 100% lanolínem. Lanolín je očištěný přírodní emulgátor, v chemickém složení podobný přirozenému výměšku mazových žláz.

Vynikající změkčovadlo, lubrikant a ochranné činidlo schopné absorbovat vodu v množství rovném 50% své hmotnosti. Je dokonale vstřebáván pokožkou, doplňuje lipidovou bariéru a zabraňuje ztrátě vody, díky tomu má změkčující a hydratační účinek. Rovněž zlepšuje hladkost a snižuje drsnost pokožky.

Používá se pro čištění, vyhlazení, promaštění a zpružnění pokožky.
Lanolivá mast účinně hydratuje, vyživuje a zjemňuje citlivou pokožku bradavek, snižuje jejich podráždění během kojení. Neobsahuje konzervační látky, bez parfemace a barviv.
Produkt testovaný kojícími matkami.

Působení
- Účinně hydratuje, vyživuje a zjemňuje citlivou pokožku bradavek
- Snižuje podráždění bradavek během kojení

Aktivní látky
Lanolín

Typ pokožky
všechny 17+

Použití
Jemnými, krouživými pohyby vmasírujte mast do bradavek a kolem bradavek. Nechte působit do následujícího kojení. Mytí bradavek před kojením není nutné. Používejte jednou denně, nebo tak jak je potřeba. Přípravek lze používat dva měsíce před porodem pro správnou přípravu na období kojení.

Kategorie: Ziaja
Hmotnost: 0.028 kg
Složení: Lanolin