Náramek ze vzácných kamenů - Růženín

Neohodnoceno

Růženín podporuje lásku a harmonii ve vztazích. Přináší klid a citovou stabilitu, zvyšuje sebedůvěru a lásku k sobě samému. Růženín je kámen s růžovým odstínem, který evokuje něhu a romantiku.

59 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1683
Náramek ze vzácných kamenů - Růženín
Neohodnoceno
Náramek ze vzácných kamenů - Růženín
Novinka

Detailní popis produktu

Růženín, známý též jako růžový křemen, je kámen spojovaný s láskou, harmonií a citovou stabilitou. Jeho charakteristické vlastnosti zahrnují:

Láska a Harmonie: Růženín je považován za kámen lásky, který podporuje harmonické vztahy a citovou rovnováhu. Jeho energie pomáhá otevírat srdce a posilovat lásku k sobě i k ostatním.

Emoční Stabilita: Tento kámen má schopnost tlumit negativní energie a poskytovat emocionální stabilitu. Pomáhá zvládat stres a podporuje mentální klid.

Sebepřijetí: Růženín je spojen s podporou sebepřijetí a posilováním sebedůvěry. Pomáhá jednotlivci přijímat a milovat se takovým, jaký je.

Spiritualita: Mnozí považují růženín za kámen, který podporuje spirituální rozvoj. Pomáhá nalézt klid v duši a propojení s vlastním vnitřním já.

Fyzické Prospěchy: Tradičně se věří, že růženín může mít pozitivní vliv na fyzické tělo, zejména na kardiovaskulární systém a krevní oběh.

Celkově je růženín ceněn pro svou jemnou růžovou barvu a energetické vlastnosti, které přináší do života nositele.

Kategorie: Šperky a dekorace
Hmotnost: 0.015 kg
Váha: 0.015 Kg