Ravina sojová svíčka - Aqua d Go

Neohodnoceno

Tato vůně se zaměňuje za Giorgio Armani Acqua di Gio. Tato vůně vám přinese do interiéru svěží náboj, přívaly energie a především nádhernou vůni inspirovanou tímto světoznámým parfémem. Co v této svíčce ucítíte? Především citrusy, mořský vánek a také vonné kompozice, které tvoří pomeranč, citron, jasmín, limetka, bergamot a neroli, rozmarýn, broskve, levandule a také muškátový oříšek, frézie, calone či koriandr. Dopřejte si svěží vůni, kterou po zapálení vydá sójová svíčka od Ravina. Její součástí je dřevěný knot, který syčí a praská, připomíná hořící dřevo v krbu. Nádherná vůně rozjasní interiér a zvedne vám náladu. Díky elegantnímu balení je také skvělým dárkem pro kamarádku či maminku.

standardní cena: 225 Kč –24 % 169 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 8225
Ravina sojová svíčka - Aqua d Go
Neohodnoceno
ravina sojova svicka aqua di gio
Akce Novinka
225 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Ravina svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Ravina & Apar
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm
Barva: Zelená