Ravina sojová svíčka - Code

Neohodnoceno

Zavřete oči a ponořte se do svůdné hloubky elegantní italské vůně s prvky pomerančového květu, zázvoru a vanilky. Mimořádně tajemná, svůdná květinově-orientální vůně je kvintesencí ženskosti, s fascinující, magnetickou silou přitažlivosti, okouzluje a těší.

Pomerančový květ, všudypřítomný od horního tónu až po auru, která zůstává v průběhu času, je hlavním akordem této extrémně svůdné kompozice. Svíčka CODE využívá složení, kterému dominují tóny pomerančových květů, které zahalují vůni středomořskou aurou rozmanitosti. Svěžest pomerančového květu podtrhují slupky dvou druhů hořkých pomerančů, odrážející italskou radost ze života. Pozadí pro ústřední tón je kombinací jedinečné elegance pomerančového květu a jemnosti ženské aury sofistikovaného jasmínu. Vanilka dělá z prožitku základního tónu nezapomenutelný zážitek.

standardní cena: 225 Kč –24 % 169 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 8237
Ravina sojová svíčka - Code
Neohodnoceno
Ravina sojová svíčka - Code
Akce Novinka
225 Kč –24 %

Detailní popis produktu


Objevte luxusní svět vůní s Ravina svíčkami! Svíčky jsou vyrobeny z ekologického sojového vosku, obohaceného o exkluzivní kompozice vonných tónů inspirovaných parfémy špičkových značek.

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Ravina svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Ravina & Apar
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm