Ravina sojová svíčka - Levandule

2 hodnocení

Vůně levandule přináší do vašeho domova poklidný závan provoněných polí levandule v jižní Francii. Lehká a osvěžující esence levandule se prolíná s jemnými tóny bylin a lehkého citrusového dotyku, vytvářející atmosféru klidu a uvolnění. Každý nádech přenáší vaše smysly na slunné pole levandule, kde se vůně šíří ve vzduchu a tvoří dojem poklidného rána. 

standardní cena: 225 Kč –24 % 169 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 8094
Ravina sojová svíčka - Levandule
2 hodnocení
Ravina sojová svíčka - Levandule
Akce
225 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Objevte luxusní svět vůní s Ravina aromaterapeutickými svíčkami! Naše svíčky jsou vyrobeny z ekologického sojového vosku, obohaceného o exkluzivní kompozice vonných tónů inspirovaných parfémy špičkových značek.

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Ravina svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Ravina & Apar
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm
Barva: Fialová