Ravina sojová svíčka - Marihuana

Neohodnoceno

Ravina sójovou svíčku s vůní Marihuany, která přinese do vašeho domova úplně nový rozměr relaxace a harmonie. Tato jedinečná svíčka s dřevěným knotem je navržena tak, aby vytvořila atmosféru klidu a míru, kterou si zasloužíte po dlouhém a náročném dni.

Představte si, jak se po práci vracíte domů, zapálíte svíčku Ravina a necháte se unášet její uklidňující vůní. Dřevěný knot přidává k celkovému zážitku ten pravý dotek přírody, když jemně praská a vytváří pocit útulného krbu přímo ve vašem obývacím pokoji. S touto svíčkou si můžete vychutnat momenty klidu a relaxace, aniž byste museli opouštět pohodlí domova.

standardní cena: 225 Kč –24 % 169 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 8233
Ravina sojová svíčka - Marihuana
Neohodnoceno
Ravina sojová svíčka - Marihuana
Akce Novinka
225 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Ravina svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Ravina & Apar
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm
Barva: Zelená