Ravina sojová svíčka - Shafiran

Neohodnoceno

Shafiran sojová vonná svíčka. Jedinečná vonná svíčka s orientálními a kořeněnými tóny. Svěžest květinových tónů doplněná opojnou vůní vanilky a santalového dřeva je kombinací, která dokonale působí na smysly.

Tento zásadní a silný úvod je jemně vyvážen květinovými tóny, smyslnou růží a opojným jasmínem. Celé to bylo založeno na základu plném neuvěřitelné hloubky. Dřevité tóny a vetuvery dodávají celku originální charakter, ke kterému skvěle ladí jemně pikantní pačuli, kůže a sladká vanilka.

standardní cena: 225 Kč –24 % 169 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 8239
Ravina sojová svíčka - Shafiran
Neohodnoceno
Ravina sojová svíčka - Shafiran
Akce Novinka
225 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Objevte luxusní svět vůní s Ravina svíčkami! Svíčky jsou vyrobeny z ekologického sojového vosku, obohaceného o exkluzivní kompozice vonných tónů inspirovaných parfémy špičkových značek.

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Ravina svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm
Barva: Modrá