PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

Villaverde vonné tyčinky - Jahoda

Neohodnoceno

Představte si misku plnou čerstvě sklizených zralých jahod. Tuto sladkou, jahodovou a krémovou vůni, si jistě zamiluje každý, kdo má rád sladké, ovocné vůně. Její sladké a jemné tóny posílí vaše smysly a uvolní vaše tělo.

270 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 8008
Villaverde vonné tyčinky - Jahoda
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky Villaverde v elegantním dřevěném stojanu se hodí do každé domácnosti či kanceláře. Postupně se uvolňující vůně vydrží až 6 týdnů. S těmito pokojovými vůněmi již nic nestojí v cestě k harmonické atmosféře.

Vonné tyčinky mají několik výhod, které je činí oblíbenými produkty pro provonění prostoru.

Mají dlouhou trvanlivost a vůně se uvolňuje postupně při kontaktu s vzduchem. To znamená, že si můžete užívat příjemnou vůni po delší dobu.
Používání vonných tyčinek je snadné. Stačí je umístit na vhodné místo, například do šatní skříně, poličce nebo v koupelně.

Vůně se uvolňuje postupně bez potřeby dalšího zásahu. Vonné tyčinky jsou obvykle malé a přenosné, což znamená, že je můžete snadno přenášet a používat v různých prostorách podle vašich potřeb.
Vonné tyčinky jsou k dispozici v různých vůních, což vám umožňuje vybrat si tu, která se vám líbí nejvíce nebo která odpovídá atmosféře, kterou chcete vytvořit.

Kategorie: Vonné tyčinky a spreje
Hmotnost: 0.73 kg
Barva: Bílá
Nepřetřižitá vůně min.: 6 týdnů
Materiál:Dřevo, sklo:
Charakteristika: Ovocné a sladké
Výška: 19 cm
Šířka: 11 cm
Objem: 120 ml