FOEN Vůně do interiéru Aqua

Neohodnoceno

SVĚŽÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU AQUA.
Svěží citrusová vůně šíří v prostoru jedinečnou auru domácího krbu, je čistící a jemná, a přitom sladká a něžná. Díky optimálně zvoleným vůním dodává Foen Aqua energii, uvolňuje celé tělo a umožňuje vám unášet se do vzdálené říše snů. Nechte se uvolnit se svěží citrusovou vůní, která se jemně uvolňuje a zlepšuje vaši pohodu.Vonné tóny: citrusy, lehce okořeněné mátovým pepřem.

Varianta:
standardní cena: 290 Kč od 290 Kč –15 % - až –15 % 245 Kč 321 Kč od 245 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 774/200 774/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru Aqua
Neohodnoceno
FOEN AQUA
290 Kč od 290 Kč –15 % - až –15 %

Detailní popis produktu

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.