FOEN Vůně do interiéru Gentleman

Neohodnoceno

MAGICKÁ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU GENTLEMAN

Oslavujte mužnost ve všech možných aspektech! Parfémy Gentleman budou přirozeným způsobem zdůrazňovat sílu a sebevědomí a účinná vůně v retro stylu se perfektně hodí do místností a vozidel. Vyberte si kombinaci testosteronu, síly a dobrých mravů ukrytou v malém dávkovacím balení.

Vonné tóny: levandule, bergamot, pačula, jasmín.

Varianta:
290 Kč 378 Kč od 290 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 789/200 789/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru Gentleman
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.