FOEN Vůně do interiéru nová kůže

Neohodnoceno

IMPOZANTNÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU NOVÁ KŮŽE
Co může být spojeno s muži více než vůně kůže obklopená dřevitými, balzamikovými vůněmi. Tlumený, ale lehce sametový akcent dokonale zapadne do uspořádání místností a interiérů automobilů. Vůně kůže vyplňuje prostor, uklidňuje a stimuluje smysly. Navíc elegantně voní a nenechá vás lhostejně projít.

Vonné tóny: poznámky z přírodní kůže a dřeva.

Varianta:
standardní cena: 290 Kč od 290 Kč –15 % - až –15 % 245 Kč 321 Kč od 245 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 804/200 804/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru nová kůže
Neohodnoceno
FOEN NOVA KUZE
Akce
290 Kč od 290 Kč –15 % - až –15 %

Detailní popis produktu

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.