FOEN Vůně do interiéru Příroda

Neohodnoceno

RELAXAČNÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU PŘÍRODA
Vsaďte na novou vůni. Ozdobte interiér svěžestí přírody, která zaujme svou silou a uchvátí svými blahodárnými účinky. Vůně svěžesti doma osloví lidi, kteří chtějí vyčistit vzduch od toxinů a dát interiéru zcela nový charakter. Seznamte se s rostlinným receptem vytvořeným pro osvěžení aut a místností.

Vonné tóny: tuberóza, rozmarýn, asijské pačuli, aloe vera

Varianta:
290 Kč 378 Kč od 290 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 825/200 825/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru Příroda
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.