MALS Tuhý šampon - Papája 60g

3 hodnocení

Zanechte starosti s kapalnými šampony za sebou! Představujeme vám revoluční tuhý šampon s vůní papáji  , který přináší jedinečný zážitek při mytí vlasů.

Tyto tuhé šampony zanechají Vaše vlasy neuvěřitelně jemné a upravené. Jsou vhodným hygienickým přítelem na cesty - váží 60g a vydrží přibližně na 60 mytí.

 

120 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 615
MALS Tuhý šampon - Papája 60g
3 hodnocení

Detailní popis produktu

♻️ Snažíte se minimalizovat svůj ekologický otisk? Naše tuhé šampony jsou baleny šetrně k životnímu prostředí a přispívají ke snížení plastového odpadu.

‍♂️  Už nikdy se nebudete potýkat s těžkopádnými lahvičkami. Tuhý šampon lze snadno aplikovat a vytvoří bohatou pěnu, která jemně očistí vlasy od kořínků až po konečky.
Zde je návod, jak ho správně používat:

 Navlhčete vlasy: Začněte tím, že důkladně navlhčíte vlasy teplou vodou. To pomůže otevřít vlasové kutikuly a umožní lepší rozprostření šamponu.

 Tuhý šampon v rukou:  Vezměte tuhý šampon do ruky a potřete ho mezi dlaněmi, abyste vytvořili pěnu nebo krémovou texturu. Můžete také přímo vtírat šampon na vlasy.

 Aplikace na vlasy: Jemně vetřete tuhý šampon do vlasů, zaměřte se na kořínky a pokožku hlavy. Při aplikaci pracujte prsty, abyste zajistili, že se šampon dostane do všech částí vlasů a pokožky.

 Důkladné opláchnutí: Po dokončení masáže a čištění pokožky hlavy důkladně opláchněte vlasy teplou vodou. Ujistěte se, že jste odstranili všechny zbytky šamponu.

 Oschnutí vlasů: Po opláchnutí vlasů šetrně vytlačte nadbytečnou vodu ručníkem a nechte vlasy volně oschnout nebo je sušičem vysušte podle potřeby. 

Veganský produkt, bez plastů, bez palmového oleje, bez SLS a SLES bez parabenů. Velikost tuhého šamponu: 6x2cm *velikosti se mohou mírně lišit vzhledem k vlastnostem ručně vyráběným produktů.

Více výhod tuhého šamponu naleznete zde...

Kategorie: Šampony a mýdla
Hmotnost: 0.06 kg
Materiály / Ingredience: Sodium Cocoyl Isethionate , Hydrogenated Rostlinný olej , Aqua , Glycerin , Parfém , Cocos Nucifera Oil , Tetrasodium Glutamate Diacetát , CI 18050 , CI 19140 , Linalool , Amyl Benz Salnamal , Limoneneyla
CPNP: 3946856