MALS Mýdlová kačenka - Šumivá broskev 20g

2 hodnocení

Představte si chvíli radosti s mini žlutým mýdlem ve tvaru kačenky a s osvěžující vůní šumivé broskve. Toto okouzlující mýdlo vás zavede do světa hravosti a sladkých vůní.  

Kačenka ve Vaší Vaně: Toto mini mýdlo ve tvaru kačenky dodá vaší koupelně hravý nádech. Jakmile se dotknete tohoto pohledného mýdla, zážitek bude ještě magičtější.

Vůně Šumivé Broskve: Naše mýdlo voní sladce a osvěžující vůní šumivé broskve. Každé umytí rukou či sprchování se promění v okamžik, kdy budete unášeni do světa chutí.

15 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 969
MALS Mýdlová kačenka - Šumivá broskev 20g
2 hodnocení
Mýdlová kačenka Šumivá broskev
Tip

Detailní popis produktu

♻️ Využívání tuhých mýdel má několik klíčových výhod. První z nich spočívá v jejich přírodním složení a udržitelnosti. Tuhá mýdla často obsahují méně chemických látek a konzervačních látek, což je prospěšné pro vaši pokožku i životní prostředí. Navíc minimalistické balení snižuje množství plastového odpadu.

 Další výhodou je efektivní čistící síla tuhých mýdel. Jejich koncentrovaná forma umožňuje snadno odstranit nečistoty a mastnotu, což je zejména pro problematickou pleť. Tato vlastnost také znamená, že budete potřebovat menší množství produktu, což přispívá k jeho dlouhodobějšímu používání.

 ✈️ Důležitým aspektem tuhých mýdel je také cestování. Jejich pevná forma je ideální pro letadla, kde omezení na kapaliny může být problémem.  Celkově lze říci, že tuhá mýdla  spojují výhody pro zdraví, životní prostředí a praktičnost, čímž se stávají skvělou volbou.

Výhody tuhých mýdel naleznete zde.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech 

Kategorie: Šampony a mýdla
Materiály / Ingredience: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Parfum, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetát, Kyselina citronová, CI 77891, CI 19140, Linalool, Amyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylat, Hexyl Cinene
CPNP: 3946730