MALS Tuhé mýdlo - Okvětní lístky růží

Neohodnoceno

 Vstupte do světa romantiky a elegance s naším tuhým mýdlem s vůní okvětních lístků růží. Toto mýdlo přináší do vaší péče o pokožku nejenom jemnou čistotu, ale také smyslnou vůni květinových okvětních lístků.

 

88 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 951
MALS Tuhé mýdlo - Okvětní lístky růží
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

♻️ Využívání tuhých mýdel má několik klíčových výhod. První z nich spočívá v jejich přírodním složení a udržitelnosti. Tuhá mýdla často obsahují méně chemických látek a konzervačních látek, což je prospěšné pro vaši pokožku i životní prostředí. Navíc minimalistické balení snižuje množství plastového odpadu.

 Další výhodou je efektivní čistící síla tuhých mýdel. Jejich koncentrovaná forma umožňuje snadno odstranit nečistoty a mastnotu, což je zejména pro problematickou pleť. Tato vlastnost také znamená, že budete potřebovat menší množství produktu, což přispívá k jeho dlouhodobějšímu používání.

 ✈️ Důležitým aspektem tuhých mýdel je také cestování. Jejich pevná forma je ideální pro letadla, kde omezení na kapaliny může být problémem.  Celkově lze říci, že tuhá mýdla  spojují výhody pro zdraví, životní prostředí a praktičnost, čímž se stávají skvělou volbou.

Výhody tuhých mýdel naleznete zde.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech 

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech 

Kategorie: Šampony a mýdla
Materiály / Ingredience: Voda, glycerin, sorbitol, stearát sodný, laurát sodný, propylenglykol, oleát sodný, myristát sodný, chlorid sodný, parfém, okvětní lístky růží, CI 77891, kokosový nucifera (kokosový) olej, glyceryllaurát, kokamidopropylbetain, citrát sodný, citrát sodný , Iminodisukcinát tetrasodný, etidronát tetrasodný, CI 45430, CI 18050, kumarin, benzylalkohol
CPNP: 3946465