Ravina sojová svíčka - Oriental

Neohodnoceno

Představujeme vám sójovou vonnou svíčku Ravina, inspirovanou tajemnou a neodolatelnou vůní Orientu. Tato jedinečná svíčka je vaším klíčem k odemčení světa plného dobrodružství, exotiky a nezapomenutelných zážitků, které si nesete ve vzpomínkách.

Naše svíčka Ravina je mistrovským dílem, které v sobě ukrývá esenci Orientu. Směs koření, dřevopryskyřice, bylin a zvířecích esencí z Indie, Maroka, Saudské Arábie a Egypta vytváří bohatou, hlubokou a omamnou vůni, která vás okamžitě přenese do exotických východních zemí. Každé zapálení této svíčky je jako otevření dveří do světa plného tajemství a lákavého dobrodružství.

standardní cena: 225 Kč –24 % 169 Kč
Dostupnost: Skladem (4 ks)
Kód: 8235
Ravina sojová svíčka - Oriental
Neohodnoceno
ravina sojova svicka oriental
Akce Novinka
225 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Objevte luxusní svět vůní s Ravina svíčkami! Svíčky jsou vyrobeny z ekologického sojového vosku, obohaceného o exkluzivní kompozice vonných tónů inspirovaných parfémy špičkových značek.

Každá svíčka je vybavena dřevěným knotem, který zajišťuje rovnoměrné hoření a poskytuje jemné syčení, což přidává do vašeho prostoru jedinečný dotek elegance.

Ravina svíčky jsou designovány tak, aby dokonale ladily s vaším domovem. Jsou vyrobeny s  láskou a péčí z nejkvalitnějšího sojového vosku a luxusních esencí, které přinášejí vůně vybraných parfémů, ovoce nebo květin.

Přineste do svého života příjemné chvíle a estetickou dekoraci se svíčkami v minimalistickém skleněném obalu. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
1. Před prvním použitím:
Zkrátit dřevěný knot na 1 cm od vosku.
2. První hoření:
Nechat svíčku hořet, dokud se vosk nerozpustí rovnoměrně.
3. Zkrácení knotu:
Před každým použitím zkrátit knot na 1 cm.
4. Bezpečnost:
Umísti svíčku na stabilní povrch. Chraňte děti a zvířata před dosahem svíčky. Vyvarujte se umístění svíčky poblíž hořlavých předmětů. Ověřte si, že rozpuštěný vosk zůstává čistý, aby se předešlo možným problémům. Dřevěný knot může mít větší plamen, tak buď opatrný/á.

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.3 kg
Složení vosku: Sojový vosk
Doba hoření: cca 40 - 45 hodin
Váha: +/- 175 g
Výška: 85 mm
Průměr: 73 mm
Barva: Hnědá