Ravina vonné tyčinky - B Delicious

Neohodnoceno

Aroma bytový difuzér B Delicious - vůně inspirována parfémem. Vysoce vonné difuzéry Ravina, které poskytují vůni po několik týdnů. V balení najdete sestavu vysoce kvalitních vonných olejů, pečlivě vybraných ingrediencí, spárovaných s nejúčinnějším rákosím pro rozptýlení vůně do vzduchu.

Pro dosažení nejlepších výsledků umístěte difuzér do oblasti s mírným průvanem nebo vánkem, jako je oblast, kolem které lidé procházejí, nebo do malé místnosti, jako je koupelna, kde otevření dveří vytvoří malý proud vzduchu. To pomůže rozšířit vůni do vzduchu a poskytnout explozi vůně. B Delicious je lehká vůně pro ženy. S tóny zeleného jablka, okurky a grapefruitu smíchané s konvalinkou, magnólií, tuberózou, růží a tuberózou na bázi ambry, dřeva a santalového dřeva.

165 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 8248
Ravina vonné tyčinky - B Delicious
Neohodnoceno
dyfuzor ravina delicious
Výprodej

Detailní popis produktu

Vůně:  B Delicious  - vůně inspirována parfémem
Aroma difuzér: 
tyčinkový
Balení: 
sklo
Objem: 
100 ml

Používání:
Otevřete lahvičku a vložte dovnitř ratanové tyčinky. Každých pár dní tyčinky otočte a druhý konec vložte do láhve. Vůně vydrží až několik týdnů v závislosti na umístění flakonu, velikosti místnosti, cirkulaci vzduchu a použitém složení. Za zmínku stojí samotná intenzita, kterou můžeme ovládat. Umístíme-li osvěžovač vzduchu do docela velkých místností, bude méně intenzivní. Podobně, když jde do menší oblasti, vůně se rozptýlí po menším prostoru. Díky tomu můžeme vybrat místo, které bude nejvýhodnější