Ravina vonné tyčinky - Decadence

Neohodnoceno

Bytový aroma difuzér Ravina, nádherná vůně inspirovaná parfémem Decadence vás přenese do světa fantazie. Opulentní směs čisté dekadence, která naplní váš domov elegantní vůní.

Jednoduše vložte hrst rákosových tyčinek do tohoto luxusního difuzéru a užívejte si tuto příjemnou vůni až tři měsíce. Použití je velmi jednoduché. Otevřete flakón a vložte dovnitř ratanové tyčinky. Každých pár dní tyčinky otočte a druhý konec vložte do flakonu. Vůně vydrží až několik týdnů v závislosti na umístění flakonu s vůní, velikosti místnosti, cirkulaci vzduchu a použitém složení. Můžete jej postavit na komodu, na podlahu i na polici.

165 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 8247
Ravina vonné tyčinky - Decadence
Neohodnoceno
bytove difuzery ravian tycinkovy difuzer dekadence
Výprodej

Detailní popis produktu

Vůně:  Decadence - vůně inspirována parfémem
Aroma difuzér: 
tyčinkový
Balení: 
sklo
Objem: 
100 ml

Používání:
Otevřete lahvičku a vložte dovnitř ratanové tyčinky. Každých pár dní tyčinky otočte a druhý konec vložte do láhve. Vůně vydrží až několik týdnů v závislosti na umístění flakonu, velikosti místnosti, cirkulaci vzduchu a použitém složení. Za zmínku stojí samotná intenzita, kterou můžeme ovládat. Umístíme-li osvěžovač vzduchu do docela velkých místností, bude méně intenzivní. Podobně, když jde do menší oblasti, vůně se rozptýlí po menším prostoru. Díky tomu můžeme vybrat místo, které bude nejvýhodnější