Villaverde sada tří svíček - Lilie

Neohodnoceno

Pokud preferujete kompletní dárek, naše dárkové sady jsou pro vás ideální volbou. Sady obsahují kombinaci našich nejoblíbenějších produktů, které jsou pečlivě vybrány a sladěny. Vaši blízcí tak mohou okusit různé vůně a produkty v jednom balení. Jsou to skvělé dárky pro různé příležitosti, jako jsou narozeniny, Vánoce, svatby nebo jenom pro výraz lásky a péče o druhé.

Přineste radost a luxus do života svých blízkých s našimi dárkovými poukazy a dárkovými sadami. Objednejte ještě dnes a vyjádřete svou péči o ně. Darujte jim možnost objevovat a užívat si naše kvalitní produkty.

 

standardní cena: 518 Kč –10 % 466 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 6692
Villaverde sada tří svíček - Lilie
Neohodnoceno
Villaverde sada tří svíček - Lilie
Akce
518 Kč –10 %

Detailní popis produktu

„Lily“ je řada svíček pro lidi, kteří mají rádi jemné květinové vůně, které nejsou příliš sladké ani zdrcující, takže zaujmou i ty nejnáročnější. Tato krásná květinová vůně obsahuje tóny aldehydů, bílé kytice, šeříku a bílého pižma.

SADA OBSAHUJE: 

    • Vonná svíčka ve skle (3 knoty) - Lilie
    • Malá svíčka s víčkem obsahuje dvojnásobnou dávku vůně než běžné svíčky. Použití víčka vám umožní udržet vůni aroma svíčky déle. - Lilie
    • Vonná svíčka se zaobleným dnem s vůní Lilie, které jí dodává výjimečnost a zároveň zabezpečuje mnohem větší osvětlení místnosti než u běžného plochého dna. Provoňte si svůj domov krásnými vůněmi.

 

 

Kategorie: Dárkové sady a poukazy
Hmotnost: 2.5 kg