Čichací sůl - Probuzení - 10ml

1 hodnocení

Probuďte se plní energie s naší wake up solí. Její osvěžující vůně vám dodá ráno potřebný impulz a připraví vás na nový den pokořit všechny výzvy. Vstupte do nového dne s elánem a vitalitou díky naší soli.

standardní cena: 85 Kč –7 % 79 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 900
Čichací sůl - Probuzení - 10ml
1 hodnocení
Čichací sůl - Probuzení - 10ml
85 Kč –7 %

Detailní popis produktu

Probuďte se aromaterapií vonící solí – rozbuďte své smysly a dodejte energii svému dni! 

Po staletí se k inhalaci využívá kombinace aromatických látek, které podporují Zažijte revitalizující příval svěžesti s vonnou solí Wake Up Aromatherapy, která je pečlivě vytvořena tak, aby povzbudila vaše smysly a nastartovala vaše ráno.
Tato výjimečná směs obsahuje symfonii esenciálních olejů a přirozenou čistotu himalájské soli, včetně
Ravensary, rozmarýnu, citronové trávy a mandarinky.terapeutické účinky. 

Ravensara, známá pro své povzbuzující vlastnosti, spojuje síly s povznášejícími tóny rozmarýnu a citronové trávy. Tato dynamická trojice probudí vaše smysly a poskytne energickou dávku energie, díky čemuž je dokonalým společníkem pro vaši ranní rutinu. Jemné, ale veselé aroma mandarinky dodává dotek jasu a vytváří atmosféru obnovené vitality. 

Zapojit se do aromaterapie vonnými solemi je jednoduchý proces. Jednoduše odvíčkujte láhev, vdechněte revitalizující aroma a pociťte příval energie, jak aromatické molekuly interagují s vaším čichovým systémem. Tento poutavý zážitek může potenciálně zvýšit bdělost, podpořit pocit obnoveného soustředění a naplnit váš den nově nabytým elánem. 

Pozvedněte svá rána a přijměte sílu přirozené stimulace pomocí vonné soli Wake Up Aromatherapy. Energizujte své okolí, zvedněte si náladu a pusťte se do každého dne s povzbuzujícím pocitem připravenosti.