Čichací sůl - Soustředění - 10ml

Neohodnoceno

Naberte plný záběr s naší Focus solí. Její koncentrovaná vůně vám pomůže zaměřit se na úkol před sebou a zvýšit vaši pozornost. Stačí jen chvíle s naší solí a budete připraveni plně se soustředit na to, co je důležité.

standardní cena: 85 Kč –7 % 79 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 904
Čichací sůl - Soustředění - 10ml
Neohodnoceno
Čichací sůl - Soustředění - 10ml
85 Kč –7 %

Detailní popis produktu

Po staletí se k inhalaci využívá kombinace aromatických látek, které podporují terapeutické účinky. 

Tato vonná sůl Focus Aromatherapy, vytvořená tak, aby inspirovala duševní bystrost. Tato povzbuzující směs zahrnuje mátu peprnou, rozmarýn, citronovou trávu, grapefruit a přirozenou čistotu himalájské soli. 

Máta peprná, známá svými povzbuzujícími vlastnostmi, se harmonicky snoubí s povzbuzujícími tóny rozmarýnu a citronové trávy. Toto dynamické trio synergicky povznáší vaše smysly, podporuje zvýšenou pozornost a duševní jasnost. Živá esence grapefruitu dodává osvěžující dotek a vytváří atmosféru omlazení a pozornosti. Zapojit se do aromaterapie vonnými solemi je jednoduchý proces. 

Odvíčkujte láhev, vdechněte revitalizující aroma a pociťte, jak se rozvíjejí transformační účinky. Předpokládá se, že aromatické molekuly se zapojují do vašeho čichového systému, potenciálně posilují kognitivní funkce, zvyšují bdělost a podporují soustředěný stav mysli. Vstupte do světa zvýšené koncentrace a produktivity s vonnou solí Focus Aromatherapy. Pozvedněte své okolí, pozvedněte svou náladu a vydejte se na cestu zvýšené duševní jasnosti.