Čichací sůl - Protistresová - 10ml

Neohodnoceno

Nechte všechny starosti za sebou s naší uklidňující solí. Její jemná esence vás zabalí do náruče klidu a pohody, pomáhajíc vám odpočinout a zrelaxovat. Uvolněte napětí a nechte se unést vlnou harmonie, kterou naše uklidňující sůl přinese. Zahoďte starosti, zavřete oči a dopřejte si okamžik pro sebe s naší uklidňující solí.

standardní cena: 85 Kč –7 % 79 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 902
Čichací sůl - Protistresová - 10ml
Neohodnoceno
Čichací sůl - Protistresová - 10ml
85 Kč –7 %

Detailní popis produktu

De-stresová aromaterapie vonící solí – uvolněte se, relaxujte a najděte rovnováhu! Po staletí se k inhalaci využívá kombinace aromatických látek, které podporují terapeutické účinky. ‍♀️

Objevte útočiště klidu uprostřed chaosu moderního života s aromaterapií De-Stress vonící solí. Tato vynikající směs, pečlivě vytvořená pro zmírnění napětí a podporu relaxace, kombinuje nejlepší esenciální oleje s přirozenou čistotou himalájské soli. Směs obsahuje Kadidlo, Melissa Blend, Levandule a Pomeranč. Kadidlo, známé svými zklidňujícími vlastnostmi, se hladce spojuje s klidnou esencí Melissa Blend a Levandule. 

Toto trio klidu zahalí vaše smysly a vede vás do stavu hluboké relaxace a vnitřního klidu. Jemné aroma pomeranče dodává nádech tepla a pozitivity a vytváří atmosféru pohodlí a klidu. Zapojit se do aromaterapie vonnými solemi je jednoduchý proces. Rychlým odvíčkováním a hlubokým nádechem se můžete ponořit do uklidňující vůně. Jak aromatické molekuly interagují s vaším čichovým systémem, můžete zažít pocit klidu, snížení stresu a harmonickou rovnováhu uvnitř.