PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

JAKÝ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU VYBRAT

Pro pohodlí našich hostů není důležité jen to, zda je dům uklizený, ale také to, jaká vůně je ve vzduchu.

V bytech je často cítit cigaretový kouř, jídlo nebo stáří domu.
Některé vůně zkrátka nejsou žádoucí, proto je dobré investovat do dobrého osvěžovače vzduchu.

Jaký osvěžovač vzduchu vybrat?

V domě se objevují různé vůně, které nejsou příjemné a mohou Vám ztěžovat život.
Čištění vzduchu je samozřejmě možné díky pravidelnému čištění a větrání interiéru.

Někdy to však nestačí a vyplatí se sáhnout po jiném řešení. S takovými problémy se potýkají výrobci různých osvěžovačů vzduchu. Na trhu jsou různé typy osvěžovačů vzduchu:

Osvěžovače vzduchu s pohybovým senzorem – jsou většinou vizuálně velmi atraktivní, takže je můžete zapojit všude bez obav, že v aranžmá vyniknou. Taková zařízení rozprašují vůni, když cítí něčí přítomnost, a proto nemusí být příliš účinná.

Elektrický osvěžovač – tento typ osvěžovače lze použít pouze tam, kde jsou elektrické zásuvky. Postupně uvolňují vůni, která neutralizuje všechna nevzhledná a nepříjemná aromata.

Gelový osvěžovač vzduchu – Tyto osvěžovače nejsou příliš aromatické a hodní se ideální pro malé plochy jako jsou toalety.

Vonné tyčinky – podobně jako elektrické osvěžovače postupně uvolňují vůni a vypadají krásně. Vybrat si můžete i nás na e-shopu z 5 krásných vůní. Hodí se skvěle i jako dárek pro Vaše blízké.

Interiérové parfémy a spreje – jsou nejoblíbenější volbou, nestojí moc, fungují rychle, stačí jen rozprášit zvolenou vůni po místnosti. Tyto typy osvěžovačů vzduchu lze použít prakticky všude, také v autě.

Velmi zajímavým řešením jsou parfémy do interiérů naší značky – FOEN. Jedná se o profesionální produkty, které si poradí s jakýmkoli nepříjemným zápachem.

Parfém Foen – Green Tea má fantastickou vůni zeleného čaje s nádechem citronu. Produkt lze zakoupit v elegantní černé lahvičce s rozprašovačem. Takže se snadno používá a vypadá krásně. Parfém by měl být nastříkán na několik míst v závislosti na velikosti místnosti.

Za doporučení stojí také parfémy Her & His . Má vůni grapefruitu, bergamotu, pižma a zázvoru. Je velmi důležité, aby produkt nebyl ve vzduchu, ale pouze nanášel na daný povrch na několika místech.