JAKÝ OSVĚŽOVAČ VZDUCHU VYBRAT

Pro pohodlí našich hostů není důležité jen to, zda je dům uklizený, ale také to, jaká vůně je ve vzduchu.

V bytech je často cítit cigaretový kouř, jídlo nebo stáří domu.
Některé vůně zkrátka nejsou žádoucí, proto je dobré investovat do dobrého osvěžovače vzduchu.

Jaký osvěžovač vzduchu vybrat?

V domě se objevují různé vůně, které nejsou příjemné a mohou Vám ztěžovat život.
Čištění vzduchu je samozřejmě možné díky pravidelnému čištění a větrání interiéru.

Někdy to však nestačí a vyplatí se sáhnout po jiném řešení. S takovými problémy se potýkají výrobci různých osvěžovačů vzduchu. Na trhu jsou různé typy osvěžovačů vzduchu:

Osvěžovače vzduchu s pohybovým senzorem – jsou většinou vizuálně velmi atraktivní, takže je můžete zapojit všude bez obav, že v aranžmá vyniknou. Taková zařízení rozprašují vůni, když cítí něčí přítomnost, a proto nemusí být příliš účinná.

Elektrický osvěžovač – tento typ osvěžovače lze použít pouze tam, kde jsou elektrické zásuvky. Postupně uvolňují vůni, která neutralizuje všechna nevzhledná a nepříjemná aromata.

Gelový osvěžovač vzduchu – Tyto osvěžovače nejsou příliš aromatické a hodní se ideální pro malé plochy jako jsou toalety.

Vonné tyčinky – podobně jako elektrické osvěžovače postupně uvolňují vůni a vypadají krásně. Vybrat si můžete i nás na e-shopu z 5 krásných vůní. Hodí se skvěle i jako dárek pro Vaše blízké.

Interiérové parfémy a spreje – jsou nejoblíbenější volbou, nestojí moc, fungují rychle, stačí jen rozprášit zvolenou vůni po místnosti. Tyto typy osvěžovačů vzduchu lze použít prakticky všude, také v autě.

Velmi zajímavým řešením jsou parfémy do interiérů naší značky – FOEN. Jedná se o profesionální produkty, které si poradí s jakýmkoli nepříjemným zápachem.

Parfém Foen – Green Tea má fantastickou vůni zeleného čaje s nádechem citronu. Produkt lze zakoupit v elegantní černé lahvičce s rozprašovačem. Takže se snadno používá a vypadá krásně. Parfém by měl být nastříkán na několik míst v závislosti na velikosti místnosti.

Za doporučení stojí také parfémy Her & His . Má vůni grapefruitu, bergamotu, pižma a zázvoru. Je velmi důležité, aby produkt nebyl ve vzduchu, ale pouze nanášel na daný povrch na několika místech.