PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

FOEN Vůně do interiéru HER/HIS

Neohodnoceno

ELEGANTNÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU HER/HIS
Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní Vaše auto a domácnost a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny: bergamot, grapefruit, zázvor, santalové dřevo, pižmo.

Varianta:
290 Kč 378 Kč od 290 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 792/200 792/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru HER/HIS
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

HER & HIS jsou perfektní kombinací jako Yin Yang. Her & His – osvěžující vůně pro něj i pro ni , která byla vytvořena kombinací pečlivě vybraných ingrediencí. Každý, kdo se seznámí s harmonickým receptem, zjistí, že žádný z prvků zde není náhodný. Elegantní vůně pro ni i pro něj bude perfektní do každé místnosti, ať už se jedná o kosmetický salon, restauraci, klub nebo soukromý byt.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.