PŘI NÁKUPU NAD 2000 KČ ZÍSKÁTE DOPRAVU ZDARMA

FOEN Vůně do interiéru Zelený čaj

Neohodnoceno

RELAXAČNÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU ZELENÝ ČAJ
Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní Vaše auto a domácnost a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

Vonné tóny : zelený čaj, citron, olivovník.

Varianta:
290 Kč 378 Kč od 290 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 813/200 813/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru Zelený čaj
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vůně zeleného čaje je skvělou volbou nejen pro fanoušky tohoto nápoje. Od této chvíle můžete cítit aromatický čaj v kuchyni, stejně jako v každém rohu domu, v autě, hotelu a všude tam, kde potřebujete osvěžit. Čaj má aromaterapeutické vlastnosti, pomáhá dosáhnout stavu relaxace a čistí vzduch od toxinů. Dodávána je v lavičce, která připomíná spíše luxusní parfém.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.