FOEN Vůně do interiéru Zelený čaj

1 hodnocení

RELAXAČNÍ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU ZELENÝ ČAJ
Vůně zeleného čaje je skvělou volbou nejen pro fanoušky tohoto nápoje. Od této chvíle můžete cítit aromatický čaj v kuchyni, stejně jako v každém rohu domu, v autě, hotelu a všude tam, kde potřebujete osvěžit. Čaj má aromaterapeutické vlastnosti, pomáhá dosáhnout stavu relaxace a čistí vzduch od toxinů. Dodávána je v lavičce, která připomíná spíše luxusní parfém.

Vonné tóny : zelený čaj, citron, olivovník.

Varianta:
standardní cena: 290 Kč od 290 Kč –15 % - až –15 % 245 Kč 321 Kč od 245 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 813/200 813/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru Zelený čaj
1 hodnocení
FOEN ZELENY CAJ
Akce
290 Kč od 290 Kč –15 % - až –15 %

Detailní popis produktu

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.