MALS Mýdlo na holení - Levandule

1 hodnocení

Rádi bychom vám představili naše tuhé mýdlo na holení s uklidňující vůní levandule! Jeho kompaktní a praktické balení je ideální pro cestování nebo nošení v kosmetické tašce. Toto mýdlo je navrženo tak, aby vám přineslo klidnou a relaxační atmosféru během holení.

99 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 654
MALS Mýdlo na holení - Levandule
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Naše tuhé mýdlo na holení je vyrobeno s ohledem na péči o vaši pokožku. Jeho složení je navrženo tak, aby hydratovalo a chránilo pokožku před podrážděním a zarudnutím.

Během holení si tak můžete být jistí, že vaše pokožka je pečlivě ošetřována. Navíc, díky tuhému mýdlu ve speciálním provedení, je velmi snadné ho používat a skladovat. Jeho kompaktní a praktické balení je ideální pro cestování nebo nošení v koupelnové tašce.

Objednejte si naše tuhé mýdlo na holení s vůní citrusů ještě dnes a užijte si osvěžující a revitalizující holení, které vám přinese svěžest celého dne!

Aplikace tuhého mýdla na holení.

Příprava před holením a správné holení pokožky.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech


 

 

Kategorie: Holení
Hmotnost: 0.15 kg
Materiály / Ingredience: Voda, glycerin, sorbitol, stearát sodný, laurát sodný, propylenglykol, oleát sodný, myristyllaktát, myristát sodný, chlorid sodný, olej ze semen safloru Tinctorius (světlice barvířská), olej z levandule angustifolia, kokos nucifera, kokosový lauryldopropyl (kokosový laurinopropyl) Betain, citrát sodný, kyselina citronová, tetrasodný iminodisukcinát, tetrasodný etidronát, CI 77891, CI 18050, CI 42090, linalool, limonen, geraniol
CPNP: 4136821