MALS Mýdlo na holení - Modrá mlha

1 hodnocení

Rádi bychom vám představili naše tuhé mýdlo na holení s osvěžující vůní modré mlhy! Jeho kompaktní a praktické balení je ideální pro cestování nebo nošení v kosmetické tašce. Toto mýdlo je navrženo tak, aby vám přineslo neobyčejný zážitek během holení. 

99 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 653
MALS Mýdlo na holení - Modrá mlha
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Naše tuhé mýdlo na holení je vyrobeno s ohledem na péči o vaši pokožku. Jeho složení je navrženo tak, aby hydratovalo a chránilo pokožku před podrážděním a zarudnutím.

Během holení si tak můžete být jistí, že vaše pokožka je pečlivě ošetřována. Navíc, díky tuhému mýdlu ve speciálním provedení, je velmi snadné ho používat a skladovat. Jeho kompaktní a praktické balení je ideální pro cestování nebo nošení v koupelnové tašce.

Objednejte si naše tuhé mýdlo na holení s vůní citrusů ještě dnes a užijte si osvěžující a revitalizující holení, které vám přinese svěžest celého dne!

Aplikace tuhého mýdla na holení.

Příprava před holením a správné holení pokožky.

- Ručně vyráběné - Veganský produkt - Netestováno na zvířatech


 

 

 

Kategorie: Holení
Hmotnost: 0.15 kg
Materiály / Ingredience: Voda, glycerin, sorbitol, stearát sodný, laurát sodný, propylenglykol, oleát sodný, myristyllaktát, myristát sodný, chlorid sodný, olej ze semen Safflower Tinctorius (světlice barvířská), parfém, Cocos Nucifera (kokosový laurát, Betainpropylový olej, glyceryl, glyceryl Citrát sodný, Kyselina citronová, Tetrasodium Iminodisukcinát, Tetrasodium Etidronate, CI 77891, CI 42090