FOEN Vůně do interiéru Jack

Neohodnoceno

SEBEVĚDOMÁ FOEN VŮNĚ DO INTERIÉRU JACK.
Expozice mužské síly v aromatické formě je jako stvořena pro sebevědomé, odhodlané a silné muže. Při vytváření Foen Jack klademe důraz na intenzitu, která dokonale zdůrazňuje charisma a sílu. Seznamte se s vůní, která uvolňuje a má příznivý vliv na pohodu a zklidňuje celé tělo.

Vonné tóny: santalové dřevo, vanilka, kardamom, máta peprná.

Varianta:
290 Kč 378 Kč od 290 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 795/200 795/500 Zvolte variantu
FOEN Vůně do interiéru Jack
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jak poskytnout interiéru auta nebo domácnosti krásnou vůni? Vyzkoušejte interiérové parfémy Foen, které krásně provoní  Vaše auto a domácnost  a dodá jim příjemnou atmosféru. Při opakovaném nanášení vydrží až 2 měsíce.

NÁVOD K POUŽITÍ:
Aplikace FOEN Vůně do interiéru je velice snadná. Parfém nanášejte na různé povrchy v automobilu, domácnosti, sociálním zařízení nebo kanceláři. Vhodné jsou například koberce, závěsy nebo jiné materiály, které absorbují vůni. Ve voze lze vůni aplikovat na čalouněné sedačky, stropnici, případně kufru pro nižší intenzitu. Naopak se nedoporučuje, aby byl přípravek nanášen na kožené povrchy!! Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně, každý den po dobu přibližně dvou týdnů. Poté stačí nanášet pouze jedenkrát týdně.